Edukacja

Edukacja domowa

Żyjemy w erze informacji. Tak przyzwyczailiśmy się do informacji z prędkością światła, iż ​​dla wielu z nas perspektywa braku natychmiastowego dostępu do dużej liczby faktów i liczb za jednym kliknięciem kilku przycisków jest po prostu niepokojąca. Z tego powodu ma sens jedynie to, że w całym świata i na całym świecie jest dużo ludzi, którzy z całym entuzjazmem przyjmują ideę możliwości uczenia się i edukacji online.

Jednocześnie na całym świecie jest taka sama liczba ludzi, którzy desperacko próbują trzymać się tradycyjnych metod radzenia sobie z pewnymi sprawami. W rzeczywistości niektórzy ludzie nadal grają w pasjansa z talią kart do gry. Dla osób, które czują, iż era informacji do pewnego stopnia ich odeszła, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nauka online że nie być najlepszą dostępną opcją dla Ciebie.

Wejdź: https://www.jasne.online/korepetycje/jezyk-polski

Poniżej znajdziesz kilka pytań, które mogą posłużyć ci określić, czy naprawdę skorzystasz, biorąc udział w niektórych z wielu kursów online oferowanych w dzisiejszej dobie uczenia się.

1) Albo jesteś zdyscyplinowany? Może się to wydawać niewinnym pytaniem, bowiem wszyscy chcielibyśmy myśleć, że do takiego okresu jesteśmy zdyscyplinowani. Problem polega na tym, że kiedy siedzisz za kierownicą dla własnej edukacji, musisz posiadać coś wysoce niż niewielki stopień dyscypliny. Musisz być w stanie dotrzymać terminów, zdać testy i czuć się odpowiedzialnym za faktyczne poznanie informacji, których potrzebujesz, żeby zdać kurs. Nie wolno winić nikogo oprócz siebie samego, jeśli nie radzisz sobie dobrze na zajęciach online, a niektórzy ludzie po prostu nie lubią być na miejscu kierowcy, jeśli chodzi o motywowanie i tempo uczenia się.

2) Jak daleko się uczysz? Wszyscy mamy różne metody uczenia się, dla których przechowujemy informacje dużo niż inni. Kursy online wymagają intensywnego czytania. Jeżeli masz trudności z zatrzymaniem przeczytanych informacji, być że będziesz musiał znaleźć alternatywną metodę nauki lub poszukać rozwiązań z pomocą instruktora kursu, zanim przejdziesz dalej w miejscu do nauki online.

3) Albo naprawdę pragniesz odnieść sukces? Odpowiedź na to pytanie jest nader ważna przy określaniu, lub nauka online leży w Twoim najlepszym interesie. Istnieje dużo ścieżek, którymi możesz podążać, żeby osiągnąć pożądane wykształcenie i stopień. To nie jest ścieżka mas, przynajmniej na razie. Ten rodzaj uczenia się, dużo niż każdy inny, jest dobry do rezygnacji z powodu apatii. Jeżeli nie jesteś zdeterminowany, aby wykonywać zadania, studiować notatki i tak uczyć się materiału, który jest Ci prezentowany, to niewątpliwie nie musisz tracić czasu ani czasu instruktora na ciągłe wymyślanie wymówek. Kursy online odbywają się w dużej mierze we innym tempie, ale masz ograniczoną ilość czasu na naukę materiału, zanim będziesz musiał przejść dalej. Nauczyciel jest dostępny za dostarczenie Ci wiedz oraz materiałów, ale Ty jesteś dostępny za wszystko, co dzieje się od owego momentu. Czy jesteś gotowy na tę odpowiedzialność?

Niezależnie z owego, albo jesteś pierwszym studentem, czy też profesjonalistą, który wraca do szkoły po długiej nieobecności, nauka online może otworzyć nowe ofercie dla przyjemności z nauki. Musisz chcieć przejść przez te drzwi i zabrać przedstawione ci informacje, żeby odnieść sukces. Mam szczerą nadzieję, że każdy, kto to czyta, dokładnie rozważy, lub brak struktury, którą gwarantuje mnóstwo kursów online, będzie sprzyjał Twoim konkretnym potrzebom edukacyjnym i edukacyjnym przed podjęciem decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *