Moda

W jaki sposób przedstawiać siebie jako projektanta mody

Jestem jeszcze bardzo podekscytowany, żeby mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na mieszkaniu w Los Angeles oraz w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, że tak dobrze się cieszy się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to rzeczywiście kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, że jest to niesłychanie ważne dla każdego procesu twórczego, aby stworzyć własne pomysły, ponieważ daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co więc jest rzeczywiście kreatywne. Uwielbiam, że pracuję z ludźmi, którzy posiadają perspektywę kreatywną, która sprawia, iż czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem niezwykle optymistycznym człowiekiem. Jestem entuzjastą sztuki, która uważa, że jest miejsce na wszystkie kreatywne typy na tym świecie. To jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, a jestem dziewczyną, która dba o upoważnienie kobiet. Uwielbiam wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *